Ceník

Svatební focení

Varianta 1.  -   10 hodin          od 16. 000,-   (záleží na počtu svatebních hostů)

Budu vám k dispozici cca 10 hodin a splním vše, co si budete přát. Přičemž samozřejmě nafotíme celou vaši rodinu, portréty ženicha, nevěsty a dalších svatebčanů, hostinu, krájení dortu, první tanec, všechny svatební zvyklosti i průběh veškerého dění. Stylizované fotografie a momentky... od rána do večera prostě všechno zaznamenám do detailu okamžiku.  

Celkem cca 500 ks upravených fotografií v digitální podobě.

Fotokniha v hodnotě 1800,- CZK

Varianta 2.  -  6 hodin          od 12. 000,-   (záleží na počtu svatebních hostů)    

Budu vám k dispozici cca 6 hodin. Nafotím vám obřad, rodinné portréty, svědky, všechny svatebčany, ale především nevěstu a ženicha. Stylizované fotografie i momentky z průběhu svatby. Buďto od rána, nebo od obřadu do večera. Jak si budete přát.

Celkem cca 350 ks upravených fotografií v digitální podobě. 

Varianta 3.  -  3 hodiny          od  8. 000,-   (záleží na počtu svatebních hostů)

Budu vám k dispozici cca 3 hodiny v průběhu vaší svatby, kdy si budete přát. Stylizované fotografie i momentky. Nafotím vám obřad, portréty nevěsty, ženicha a dalších svatebčanů. 

Celkem cca 200 ks upravených fotografií v digitální podobě.

Ceny jsou uvedeny včetně dopravy do 50 km.  Nad 50 km je to za 7,-/km nad rámec 50km  od mého bydliště, tzn. od Haloun - https://www.google.com/maps/place/Anka+Dufkov%C3%A1/@49.8855371,14.2008909,17z/data=!3m1!4b1!4m6!3m5!1s0x470ba1fb31b2112b:0xf4540ebb16842aeb!8m2!3d49.8855371!4d14.2034658!16s%2Fg%2F11pzs3ybgl?entry=ttu

Fotografie v digitální podobě odesílám do 3 týdnů od svatby (nejčastěji do 10ti dnů) přes úschovnu na web (uschovna.cz, ulozto.cz, wetransfer.com,...). Dostanete prostě odkaz na email, w/a, msg, nebo jiný kontakt, kde si fotografie jednoduše stáhnete do počítače nebo telefonu.

Další možnosti: CD, flashdisk,..

Každá další hodina nad rámec variant, které nabízím, je účtována 1. 300,- / hod. 

Samozřejmostí beru -> předsvatební schůzku, abychom se poznali a probrali vaše představy, završenou smlouvou o vykonání díla. 

Nabízím tisk fotografií a návrhy svatebních oznámení 

Kalendáře, fotoknihy, fotoobrazy na plátně a jiných materiálech, alba, fotografie různých formátů, upomínkové předměty, ale i grafické zpracování pozvánek a dalších záležitostí před svatbou jako například: svatební oznámení pozvánky ke svatební tabuli, kartičky se jmény na svatební stůl, svatební cedule, přivítání, nápisy, potisk textilu, cokoliv, co je v požadavcích klienta z grafického hlediska zpracování tiskových materiálů.

Ceny tisku jsou dle individuální domluvy.

 

Portrétové / rodinné focení

                                                                                                                                                                                                                                           Těhotenství, newborn, děti, rodiny, zvířátka, ...

I. Exteriérové focení        od  1 800,-            

Portréty, které budou vyprávět Váš příběh v daném ročním období. Váš a Vašeho partnera, celé rodiny nebo jen vašich dětí. Půjdeme se projít městem, parkem, lesem či jinými fotogenickými místy. Vše je domluvě. Focení trvá cca 2 hodiny a výsledkem je 10 kusů upravených fotografií v digitální podobě (dle Vašeho výběru). Každá další fotografie je za 150,- Hotové fotografie odesílám digitálně do týdne, s tiskem do 14ti dnů.

II. Ateliérové focení             od  2 200,-          

Přivezu si vybavení k vám domů nebo přijedete ke mně do soukromí. Pozadí, světla, stativy, zkrátka rozestavím si svůj mobilní ateliér, na který potřebuji jen pár metrů čtverečních. Nafotím vám statické a stylizované portréty dětí, rodiny, Vás a Vašeho partnera nebo co si budete přát. Focení trvá cca 2 hodiny a výsledkem je 10 kusů upravených fotografií v digitální úpravě, které si sami vyberete. Každá další fotografie je za 150,- Hotové fotografie odesílám digitálně do týdne, s tiskem do 14ti dnů.

III. Profesionální focení s vizážistkou

Tato varianta zahrnuje jak exteriérové, tak ateliérové focení. Vizážistka Vám udělá krásný make-up a vytvoří účes dle typu klienta a jeho přání. Nafotíme portréty pro jakékoliv využití, od profilové fotky na Facebook, LinkedIn, životopis či web až po ku příkladu profesionální book pro modelky nebo obal CD pro zpěvačky.

Samozřejmě nabízím i spolupráci se stylistkou a dalšími lidmi, kteří utvoří komplexní profesionální tým, jež se postará produkčně o vše, co si jen budete přát. Místo focení je na domluvě. Může to být hotel, zámek, bazén, vojenský kryt nebo jiná netradiční místa. Vždy se snažím vyjít vstříc přání klienta.

Tuto službu poskytuji na základě individuální domluvy. Dojedu kamkoliv si budete přát.  

Nabízím tisk fotografií na jakýkoliv materiál

Kalendáře, fotoobrazy na plátně nebo jiném materiálu, fotoknihy, fotoalba, fotografie různých formátů. Potisk textilu, nádobí, upomínkových předmětů. Velkoformátový tisk: velké plakáty, fototapety do interiérů a billboardy.

Ceny tisku jsou dle individuální domluvy.

Firemní portréty a osobní prezentace

Varianta 1.   Portréty zaměstnanců – pro firmy

Přivezu si vybavení k vám do firmy, rozestavím si svůj mobilní ateliér a nafotím vaše zaměstnance v přirozeném firemním prostředí. Výsledkem budou upravené a retušované fotografie pro jakékoliv využití.

Profilové fotografie zaměstnanců, stylizované fotografie chodu kanceláří, provozoven nebo zázemí. Fotografie, které využijete v mediích, na sociálních sítích, webu a jiné firemní prezentaci.

Cena je na individuální domluvě. Orientačně od 500,- / při odběru jedné fotografie.

 

Varianta 2.    Portrét pro jednotlivce       

Focení probíhá buďto u mě v soukromí, u vás doma nebo někde na smluveném místě. Je to jen na Vašich požadavcích a představách. Rozestavím si kdekoliv svůj mobilní ateliér, na který potřebuji jen pár metrů čtverečních. Nebo využijeme přírodního či městského exteriéru. Výsledkem je Váš portrét pro jakékoliv využití. Profilová fotografie na sociální sítě, na životopis, portfolio pro modelky, promo pro kapely a herce, pro veřejná média a další možnosti. Fotografie upravuji a retušuji na přání klienta.

Cena je na individuální domluvě. Orientačně od 500,- / při odběru jedné fotografie.

 

Grafické a tiskové zpracování

Nabízím i grafické a tiskové služby. Grafické zpracování fotografií, tvorba firemní identity jakou jsou například loga, vizitky, razítka, plakáty, bannery, billboardy, reklamní cedule, 3D nápisy, potisk textilu, automobilů i obchodních výloh, cokoliv na přání klienta. Spolupracuji s nejlepšími, mým výběrem a zkušenostmi „prosítovanými“ profesionály, jež nabízejí špičkovou kvalitu zpracování veškerých vašich představ.

Ceny této služby jsou závislé na projektu a individuální domluvě. Neváhejte mně kontaktovat.

 

Produktová fotografie, společenské akce a reklama

Nafotím vám hudební, sportovní a jiné akce, rauty, teambuildingy, narozeninové oslavy, eventy, ale i produkty či reklamní fotografie na web. Na každém projektu nabízím spolupráci dalších profesionálů jako jsou další fotografové, vizážisti, stylisti, videomakeři, retušéři, asistenti, produkční, režiséři, IT podpora, catering, kaskadéři, speciální efekty, cokoliv.

  • Organizuji celé focení od A-Z.
  • Mám své přenosné ateliérové vybavení k dispozici.
  • Casting na profesionální modelky a modely zařídím.
  • Připravím smlouvy, scénáře, storyboardy, a další patřičnosti.
  • Najdu, připravím a domluvím zajímavé lokace.
  • Režíruji focení včetně lidí z celého týmu.
  • Nabízím i produkční, grafické, tiskové a marketingové služby.

Tyto služby poskytuji na základě individuální domluvy. Dojedu kamkoliv si budete přát a domluvím se s vámi na čemkoliv, co budete potřebovat. Jsem flexibilní, spolehlivá a profesionální.

Nabízím tisk a grafické zpracování

Pozvánky, plakáty, kalendáře, fotoobrazy na plátně nebo jiném materiálu, fotoknihy, fotoalba, fotografie různých formátů, dárky pro klienty s potiskem vlastního loga, storyboardy, rollupy a další propagační materiály. Potisk textilu, nádobí, upomínkových předmětů. Velkoformátový tisk: velké plakáty, fototapety do interiérů a billboardy.

Ceny jsou dle individuálních potřeb a domluvy.

Fotografie v digitální podobě posílám přes web (uschovna.cz, ulozto.cz, wetransfer.com,...).

Další možnosti: CD, flashdisk,..

 


+420774870120dufanna@gmail.com
Portréty
Svatby
Děti a rodiny
Promo a akce
Produkty, reklama a grafika

Máte dotaz?


 
Jméno
Telefon
Email
Vaše zpráva
 
 
 
Odeslat